GÜLNAR’I TÜM DEĞERLERİYLE EMİTT'E TAŞIDIK

GÜLNAR’I TÜM DEĞERLERİYLE EMİTT'E TAŞIDIKGülnar Belediyesi, dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan ve bu yıl 22. kez kapılarını açan EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yerini aldı. Gülnar’ı tüm değerleriyle dünyaya tanıtmak amacıyla EMITT 2018’de yerini alan Gülnar Belediyesi, Gülnar’ın bütün değerlerini fuara taşıdı.
Gülnar Belediyesi Standı Göz Kamaştırdı
Gülnar Belediyesi’nin standına, EMITT 2018 Fuarı'nın ilk gününde ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Stantları gezen misafirler, Gülnar’ın elması, kuş üzümü(kişnişi), bademi, üzümü, ceviz, menengicine hayran kaldılar. Gülnar’ın tarihçesi misafirlere anlatılırken Gülnar’ın doğal güzellikleri ve tarihi yerleri hakkında da ziyaretçiler bilgilendirildi.
Fuarda konuşan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel;Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren EMITT, bu yıl 60 bin metrekarelik 10 salonda 85 ülkeden 4800 katılımcıyı ağırladı dedi.
Başkan Günel konuşmasında; “Tanıtım çalışmalarımız kapsamında EMITT Fuarı’na bu yıl dördüncü kez katılım sağladık. Fuarda açılan bütün stantları ziyaret ettim. Fuarda standımıza gelen ziyaretçilerimizle ben ve ekibim tek tek ilgilendik. Gülnar Belediyesi standında ziyaretçilere ilçemizde yetişen elma, üzüm, kuş üzümü( kişniş), menengiç, badem ve ceviz ikram ettik. İlçemizin tanıtımına büyük katkı sağlayan fuarda Gülnar'ın tüm güzelliklerini dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerine ve ziyaretçilere tanıtma imkânımız oldu. Dünyanın en iyi fuarlarına katılarak adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.