Başkan Günel, Parke Döşeme Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Günel, Parke Döşeme Çalışmalarını Yerinde İncelediGülnar Belediyesi’nin, Saray Mahallesinde yürüttüğü kilitli beton parke döşeme çalışmaları kapsamında bugüne kadar birçok sokakta çalışmalarını tamamlayan ekipler Kaynar Mevkiinde çalışmalarına devam ediyor.
Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan ilçe genelinde stabilize, kilitli beton parke ve yeni yol açma çalışmalarını devam ettiren Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin yol ağını genişletiyor.
Yapılan çalışmalar kapsamında Saray Mahallesi Kaynar Mevkiinde, daha önceden de kilitli beton parke taşı döşemesi yapan ekipler, oluşan ihtiyaçla beraber yeni sokaklarda çalışma başlattı. Devam eden çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedeflenirken, kilitli beton parke döşenen sokakta oturan vatandaşlar, Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e ve Gülnar Belediyesine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel;’’ Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini en güzelini götürmek başlıca vazifemiz. Yapılan kilitli parke taşı döşeme işlemleri için azami hassasiyet ve gayret gösteriyoruz. Baştan sağma ya da göstermelik değil, kalıcı bir hizmet olmasını, vatandaşlarımızın uzun yıllar kullanması için çaba ve özen gösteriyoruz. Bütün amacımız budur. Yapılan çalışmaların mahalle halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum’’dedi.