Gülnar Ülkü Ocakları'ndan Fotoğraf Sergisi

Gülnar Ülkü Ocakları'ndan Fotoğraf SergisiGülnar Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen Başbuğ Alparslan Türkeş’in fotoğraf sergisi açılışı yapıldı.
Hükümet Konağı karşısında gerçekleşen fotoğraf sergisi açılışına, İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Özkan Çömez, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, MHP Gülnar İlçe Başkanımız Yüksel Çelik, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanımız Ömer Lütfi Kayhan ve vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel fotoğraf sergisinin ardından yaptığı açıklamada;’’ Merhum Alparslan Türkeş, hayatı boyunca verdiği mesajlarla Türk siyasetine yön vermiş, Türk Milleti’ne ve Türk Dünyası’na hizmet etmiş; Devletin selameti, milletin bekası, Cumhuriyetin ilelebet yaşayabilmesi için her türlü fedakârlığa göğüs germiş bir Devlet adamıdır. O sadece bir siyaset adamı değil, gerçek bir vatan sevdalısı, Türk Milleti ve Türk Devleti’ne olan bağlılığı ile Türk siyasetinde yeri zor doldurulacak büyük bir devlet adamıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Başbuğ Alparslan Türkeş’i rahmet ve minnetle anıyoruz’’dedi.
Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Kayhan; açılışın ardından yaptığı konuşmada, Başbuğ Alparslan Türkeş'i rahmet ve minnetle andıklarını belirtti.
Gençlerin ilgi gösterdiği sergide katılımcılar fotoğrafları tek tek inceledi.