Parke Döşeme Çalışmalarımız Son Hızıyla Devam Ediyor

Parke Döşeme Çalışmalarımız Son Hızıyla Devam EdiyorGülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde ulaşımı kolaylaştırmak ve vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda ulaşım yapmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği kapsamlı parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatları doğrultusunda eskiyen ve kullanışsız hale gelen yollarda hızla müdahale eden ekipler, Saray Mahallesi Kaynar Mevkindeki bir yolda daha başladıkları parke çalışmalarını tamamladı. Bütün bozulan ve çukurlaşan yolların iyileştirme ve düzenleme çalışmalarının en kısa sürede yapılacağını ifade eden ekipler, yolları güvenli ulaşıma uygun hale getireceklerini açıkladılar.
Mahallelerde gerçekleştirilen yol onarım ve bakım çalışmaları hakkında bilgi veren Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel; kış sezonunun gelmesi ile birlikte yaşanan yol sorunlarına çözüm bulmak adına birçok alanda yol onarım ve bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Kaynar Mevkiinde bir yolumuzda daha kilit parke çalışmalarımızı tamamladık. Havalar müsait oldukça çalışmalarımız devam edecektir. Amacımız ilçemizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir." dedi.
Kilitli parke döşenen sokakta oturan vatandaşlar, Başkanımız Ahmet Günel’e ve Gülnar Belediyesine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.