Gülnar’da Karagöz Gölge Oyunu Gösterisi Düzenlendi

Gülnar’da Karagöz Gölge Oyunu Gösterisi DüzenlendiKültür ve Turizm Bakanlığı destekli, Gülnar Belediyesi’nin katkılarıyla ‘’Köyüme Karagöz Geliyor’’ projesi kapsamında Gülnar merkezde eğitim gören öğrencilerimize yönelik Gülnar Kültür Merkezinde Karagöz Gösterisi ve Karagöz Atölyesi etkinliği düzenlendi.
Geçtiğimiz hafta köylerde sergilenen oyun, bu sefer Gülnar Kültür Merkezinde sergilendi. Tüm öğrencilerimiz bu tarihi, güzel oyunu büyük bir keyifle takip ettiler. Öğrencilerimiz salondan eğlenerek güzel anılarla ayrıldılar.
Okul öğretmenlerimiz, bu etkinliğin,  çocukların eğlenmesi açısından ve verilen mesajlar ile büyük önem taşıdığını belirttiler. Ayrıca etkinlik konusunda Kültür ve Turizm Bakanlığı’na, Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ettiklerini belirttiler.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’ Beraberce düzenlediğimiz bu etkinliğimizde öğrencilerimizi eğlendirebildiysek ne mutlu bize. Etkinliklerimiz de öğrencilerimize verdiğimiz mesajlarla eğitimlerine katkıda bulunmak istedik. İlk önce mahalle okullarımızdan başladığımız bu etkinliğimiz Gülnar merkezde eğitim gören öğrencilerimize yönelik gösterimle son buldu. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir’’dedi.