Gülnar Belediyesinden İlçe Jandarma Komutanlığı Bahçesine Çevre Düzenlemesi...

Gülnar Belediyesinden İlçe Jandarma Komutanlığı Bahçesine Çevre Düzenlemesi...Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatıyla Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından İlçede bulunan Jandarma Komutanlığı’nda çevre düzenleme ve parke taşı çalışması gerçekleştiriliyor.
Çalışmaları yerinde inceleyip, konuyla alakalı bilgiler veren Başkan Günel, her zaman güvenlik güçlerimize destek olduklarını ve bu kapsamda Jandarma bahçe düzenlemesi ve parke taşı çalışmasının yürütüldüğünü kaydetti. Ayrıca Jandarma Komutanlığı lojmanında bulunan çocuk parkının da Gülnar Belediyesi tarafından yenilenerek çocuklarımıza daha temiz ve daha güvenilir bir alan kazandırıldığını belirtti.
Başkan Günel;“İlçemizdeki Jandarma Komutanlığının çok düzenli ve kaliteli alanlara sahip olmaları için Belediye olarak elimizden gelenin fazlasını yapma gayretindeyiz. Bu kapsamda bugüne kadar birçok kurumlarımızda da çevre düzenlemesi, yeşil alan, parke döşeme ve oyun alanları kazandırdık.
Bizim için güvenlik güçlerimiz ne kadar önemliyse onların yaşam alanlarının da kaliteli alanlar olması gerektiğini düşünüyoruz” diye konuşan Başkan Günel, Gülnar Belediyesi olarak kurumlara olan desteklerinin her alanda devam edeceğini belirtti. Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren İlçe Jandarma Komutanı Özkan Çömez çalışmaların gerçekleşmesini sağlayan Başkan Günel’e teşekkür etti.