Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda , Yardımlaşma Bankası Yardımlarında Hız Kesmiyor

Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda , Yardımlaşma Bankası Yardımlarında Hız KesmiyorGülnar Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezinde hizmet veren "Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankası " ile yüzlerce kişiye yardım eli uzatılıyor. Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankası ücretsiz alış veriş imkanı sağlıyor.
Ayrıca Gülnar Belediyesi personellerimiz tarafından önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaşılıp yardımlar iletiliyor.
Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda , Yardımlaşma Bankası bugün Akdeniz Mahallesi ve Hacıpınar Mahallesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzattı. İhtiyaç sahiplerine eşya, giyim ve gıda yardımı yapıldı. Yapılan yardımlarda eşyaların, kış ayının da gelmesiyle kış şartlarına uygun olmasına dikkat ediliyor.
Yardımdan dolayı memnun kalan vatandaşlarımız Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.
Konu hakkında açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Gülnar Belediyesi çatısı altında hizmet veren yardımlaşma bankamız ile her ay onlarca kişiye yardım eli uzattıklarını belirtirken, bu tür sosyal hizmetleri aralıksız sürdüreceklerini söyleyerek yardımlaşma bankamıza yardımda bulunan tüm yardımseverlerimize ve esnaflarımıza teşekkür etti.