Gülnar Halkı Doyasıya Eğlendi

Gülnar Halkı Doyasıya EğlendiMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Gülnar Kültür Merkezinde düzenlenen halk konserinde Gülnar halkı doyasıya eğendi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesinin birlikteliğiyle Gülnar Kültür Merkezinde düzenlenen konser yoğun ilgi gördü.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Sanatçılarının sahne aldığı konserde Gülnar halkı doyasıya eğlendi.
Programa Belediye Başkanımız Ahmet Günel,  Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, MHP Gülnar İlçe Başkanı Yüksel Çelik, Türk Sağlık-Sen ve Türkiye Kamu-Sen İlçe Başkanı Tufan Kahvecioğlu, Türk Eğitim-Sen İlçe Başkanı Fatih Kiraz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Program sonunda konuşma yapan Belediye Başkanımız Ahmet Günel;’’Öncelikle öğretmenlerimize ve bütün halkımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hazreti Ali’nin bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum sözü öğretmenlerimizin ne kadar büyük bir görev yaptığının kanıtıdır. Bizleri Öğretmenlerimizle buluşturan Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilcilerimize de teşekkür ediyorum. Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor ve başarılar,  mutluluklar diliyorum.  Böyle bir konseri sizler için düzenledik, sizlerde katılımlarınızla bizlere destek oldunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Konseri veren Mersin Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Sanatçılarımızı ayrıca tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. Bu eğlenceli vakitler için başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz olmak üzere sanatçılarımıza, katılımcılarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’dedi.