Parke Çalışmalarının Yeni Adresi Saray Mahallesi Oldu

Parke Çalışmalarının Yeni Adresi Saray Mahallesi OlduGülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini ilçe genelinde ulaşımı kolaylaştırmak ve vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda ulaşım yapmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği kapsamlı parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatları doğrultusunda eskiyen ve kullanışsız hale gelen yollarda hızla müdahale eden ekipler, Saray Mahallesi Kaynar Mevkindeki sokakta başladıkları parke çalışmalarını tamamladı. Bütün bozulan ve çukurlaşan yolların iyileştirme ve düzenleme çalışmalarının en kısa sürede yapılacağını ifade eden ekipler, yolları güvenli ulaşıma uygun hale getireceklerini açıkladılar.
Gülnar’ın her mahallesine eşit hizmet vererek halkın temiz ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla özverili çalışmalarına devam eden Gülnar Belediyesi ekipleri, bakım, onarım, yol yapım ve iyileştirme hizmetlerinin ilerleyen günlerde de devam edeceğini belirtti.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Ayrıca tüm mahalleler de kilitli parke taşı döşeme çalışması yapılacaktır.
Başkan Günel; yapılan çalışmaların tam anlamıyla bitmesinden sonra ilçemizin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, “Bunun içinde ellimizde gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Bu yüzden çalışmaların aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.