Mersin Valisi Ali İhsan Su, Gülnar'da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Gülnar'da Muhtarlarla Bir Araya GeldiMersin Valimiz Sayın Ali İhsan Su, Muhtarlarla Buluşma Toplantıları kapsamında Gülnar ilçesinde İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem GÜNGÖR ‘ü makamında ziyaret edip daha sonra İlçemizde görev yapan mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldi.
Gülnar Kültür merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Su’nun yanı sıra İlçe Kaymakamımız Ekrem GÜNGÖR , Belediye Başkanımız Ahmet GÜNEL, il ve ilçe kurum amirlerimiz siyasi partilerimizin ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile 50 mahalle muhtarımız katıldı.
Toplantı öncesinde bir konuşma yapan Vali Ali İhsan Su, muhtarların, temsil ettikleri vatandaş ve ikamet ettikleri mahallelerin sorunlarını en iyi bilen kişiler olduğunun altını çizerek, ‘Muhtarlarla Buluşma’ toplantılarının amacının ise bu sorunları dinlemek ve en kısa sürede çözüme kavuşturmak olduğunu söyledi.
Toplantı, Vali Su’nun konuşmasının ardından muhtarların tek tek söz alarak mahallelerinin sorunlarını ve vatandaşların taleplerini iletmesiyle devam etti.