PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYORGülnar Belediyesi, İlçemizde yaşanan yoğun yağmur yağışı nedeniyle ara verilen parke döşeme çalışmalarına son hızıyla kaldığı yerden devam ediyor.
Gülnar Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Akdeniz Mahallesi Halil Cin Caddesi Yeni Sokakta yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.
Yeni sokakta belediyemizin gerçekleştirdiği parke döşeme ve bordür çalışmalarının ardından sorun tamamen ortadan kaldırıldı.
İlçemizin birçok mahallesinde yapılan kilitli parke döşeme çalışmalarımızın son durağı olan Yeni Sokakta da çalışmalar mahalle sakinleri tarafından takdirle karşılandı.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada; Gülnar’ı çağdaş ve modern bir kent yapma çabası içerisindeyiz. Yoğun yağışlar nedeniyle çalışmalarımız biraz yavaşlamıştı. Çalışmalarımıza son hızıyla kaldığı yerden devam ediyoruz. Kilitli parke taşı çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Günel, “Hedefimiz Gülnar ilçemizde bulunan mahalle aralarındaki cadde ve sokakları kilitli parke taşlarıyla süsleyerek, vatandaşlarımızın toz ve çamurlu yolları kullanma derdine son vermektir. Bu hizmetimiz büyük bir özveriyle başladı ve devam ediyor. Akdeniz Mahallemizde Yeni Sokakta da kilitli parke taşı, su olukları ve bordür yapım hizmetinde bulunduk. İlçemizde aralıksız diğer mahallelerimize de bu hizmetleri ulaştıracağız” dedi.