Başkan Günel’’ İhtiyaç Sahiplerine Yardım Elimizi Uzatıyoruz’’

Başkan Günel’’ İhtiyaç Sahiplerine Yardım Elimizi Uzatıyoruz’’Gülnar Belediyesine ait Çanakkale Şehitleri Giyim- Gıda Yardımlaşma Bankası yaptığı yardımlarla öne çıkmaya devam ediyor.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Kanal33 Canlı yayın ekibi aracılığıyla Yardımlaşma Bankasını daha çok kişiye tanıtma imkanı ile burada yapılan yardımlar ve amaçlarını açıkladı.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’Yardımlaşma Bankamızı biz ihtiyaç sahiplerine yardım amaçlı açtık. İhtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatıyoruz. Burada İhtiyaç sahiplerine giyim, gıda ve her türlü yardım yapılıyor.  Veren el ile alan eli burada birleştiriyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşımız ilçemizin hangi köşesinde olursa olsun onlara ulaşıyoruz ve ulaşmaya da devam edeceğiz. Mahallelerimize açtığımız şubelerimiz ile de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın bize ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz. Bizler yardımlarımızı yaptıkça çok şükür depolarımızda yardımseverlerimizin duyarlılığı ile dolup taşıyor. Mağdur olan ailelerimize sahip çıkacağız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Ayrıca bizim sesimiz soluğumuz olan Mersinliyim Mersine Sahip Çıkalım Diyenler Derneği'ne, Adem Burçin Özcan ve Kutlay Özcan’a tüm desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Yardım severlerimizin Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankamıza yardımları devam ettikçe bizde Gülnar Belediyesi olarak daha çok ihtiyaç sahibine ulaşıp yardımlarımızı devam ettireceğiz. Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankamıza yardımda bulunan tüm vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ederiz.’’dedi.