Gülnar Belediyesinden Pazar Yerinde Stant

Gülnar Belediyesinden Pazar Yerinde StantGülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatları doğrultusunda Basın, Yayın ve Halkla ilişkiler olarak pazaryerine stant açarak halkımızla yakından ilgilenip vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini not aldık. Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Gülnar Belediyemiz tarafından yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirdik.
İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör , Belediye Başkanımız Ahmet Günel ve Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, Gülnar Belediye standımızı ziyaretlerini gerçekleştirdiler.Daha sonra standımız yanında İlçe Kaymakamlığı tarafından kurulan TOKİ Tanıtım ve Başvuru Masası standını ziyaretlerini ve ardından Cuma pazarında esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdiler.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel standımızda yaptığı açıklama’’Vatandaşlarımızla daha yakından ilgilenebilmek için onların şikayetlerini, isteklerini not alıp çözüm yolu bulmak için böyle bir stant çalışması başlattık. Vatandaşlarımız da bu çalışmamızdan dolayı memnun. Bu çalışmalarımızda ziraat mühendisimiz ve veterinerimiz tarafından üreticilerimize hizmet veriyoruz. Bu çalışmamız her Cuma Pazar yerimizde devam edecek’’dedi.
Ziraat Mühendisi Ufuk İçalan ve Veteriner Tolga Çalışkan, vatandaşlarımızın sorularını cevapladılar.
Hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımız ve çiftçilerimiz bu hizmetimizden de büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.
Gülnar Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler olarak ve Ziraat mühendisimiz Ufuk İçalan ve Veterinerimiz Tolga Çalışkan ile birlikte her hafta Cuma günü Pazaryerinde standımız açılacaktır.