GÜLNAR BELEDİYESİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

GÜLNAR BELEDİYESİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORGülnar Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Akdeniz Mahallesi Halil Cin Caddesinde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmaları belirlenen sokaklarımızda tamamlandı.
Akdeniz Mahalle sokaklarımızda belediyemizin yollarda yaptığı parke döşeme ve sıcak asfalt çalışmalarının ardından sorun tamamen ortadan kaldırıldı.
Gülnar’ı çağdaş ve modern bir kent yapma çabası içerisinde olduklarını belirten Belediye Başkanımız Ahmet Günel; aralıksız devam eden kilitli parke taşı çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Hedefimiz Gülnar ilçemizde bulunan mahalle aralarındaki cadde ve sokakları kilitli parke taşlarıyla süsleyerek, vatandaşlarımızın toz ve çamurlu yolları kullanma derdine son vermektir. Bu hizmetimiz büyük bir özveriyle başladı ve devam ediyor. Akdeniz Mahallemizde kilitli parke taşı, su olukları ve bordür yapım hizmetinde bulunduk. İlçemizde aralıksız diğer mahallelerimize de bu hizmetleri ulaştırarak halkımızın hayır dualarını alacağız inşallah” dedi.