ZEYNE’DE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI

ZEYNE’DE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDIMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi tarafından koordineli yürütülen asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Gülnar İlçemize bağlı Zeyne Mahallesinin yolları Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi ekipleri tarafından asfaltlandı.
Zeyne – Şarlak Mahallesi ve Zeyne- Pınarbaşı Mevkiinde yapılan sathi kaplama asfalt çalışmaları ile vatandaşlarımıza çamurdan ve tozdan kurtulmuş bir şekilde yeni yolları hizmetlerine sunuldu.
Zeyne Mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz ve Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiklerini bildirdiler.
Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar ile birlikte çalışmaları inceleyen Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel burada yaptığı açıklamada; “Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz başkanlığında Büyükşehir meclisinde alınan kararlar doğrultusunda hiçbir bölgemizde asfaltsız ve susuz mahallemiz kalmayacak sözü üzerine çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Asfalt çalışmalarımıza bu yıl hız verdik. İlçe Merkezinde ve Mahallelerimizde asfalt çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sorunlu yol kalmaması için sıcak asfalt, sathi kaplama asfalt ve parke çalışmalarımızla hizmet veriyoruz. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ediyorum. Çünkü Burhanettin Başkanım İlçe Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ayrımı yapmadan hizmet veriyor. İnşallah gece gündüz demeden çalışacağız ve hizmetlerimiz artarak devam edecek. Bizim için halka hizmet Hakk’a hizmettir” dedi.