NİŞANCILAR CAMİ YOLU ASFALTLANDI

NİŞANCILAR CAMİ YOLU ASFALTLANDIMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi koordineli çalışmalarıyla ilçenin çeşitli cadde ve sokaklarında asfalt çalışması gerçekleştiriyor.
Akdeniz Mahallesinde sıcak asfalt ve sathi kaplama asfalt çalışmaları kapsamında Akdeniz Mahallesi Çavdar Sokak Nişancılar Cami yolu da asfaltlandı.
Mevcut yollarda kış aylarında meydana gelen hasarlar, aynı zamanda da asfalt olmasına karar verilen yollarda çalışmalar devam ediyor.
Çalışmalarda incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Ahmet Günel, çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini, kış aylarında hasar gören yollarla asfalt yapılmasına gerek duyulan yolların asfaltlanacağını söyledi. Ekiplerin yollarda hem asfalt hem de kilit parke döşeme çalışması yaptıklarını belirten Günel, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi ekiplerimiz gerekli yerlerde bozulan yolları sıcak asfalt, sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla yapıyor, bazı yolları da parke taş ile kaplıyor. Önce yama şeklinde çalışmalar yaptık. Bunlar şu anda da devam ediyor. Ancak bazı yolların da asfalta dönüştürülmesi gerektiğinden buralarda da asfalt çalışması yapıyoruz. Şu anda Ayvalı mahallemizde sıcak asfalt çalışması yapıyoruz. Yeni yapılan Nişancılar Camimizin yolunu da asfaltlayarak mahalle sakinlerimizi yeni yollarına kavuşturduk. Çalışmalarımız mevsim koşulları müsait olduğu sürece devam edecek” şeklinde konuştu.