SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ AYVALI MAHALLESİNDE BAŞLADI

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ AYVALI MAHALLESİNDE BAŞLADIMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi koordineli bir şekilde sıcak asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Sıcak asfalt çalışmalarımızın Akdeniz Mahallesinde tamamlanmasının ardından çalışmalarımız Ayvalı Mahallesi Mezarlık Caddesinde başlamıştır. Çalışmalarını sürdüren ekipler bölgede sıcak asfalt çalışmalarını ihtiyacı olan sokaklarda sürdürecekler.
Asfaltlama çalışmalarının önemine değinen Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “şu an ekiplerimiz Ayvalı Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi sınırları içerisinde kalan ve ihtiyacı olan her yere anında hizmet götürmeye devam edecektir” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin sıcak asfalt hizmetlerinin Ayvalı Mahallesinde devam ettiği kaydedildi. Asfaltlama hizmetinin son derece önemli olduğu belirtilen açıklamalarda, yolların kaliteli olmasının Gülnar’ın kalitesinin ortaya konması açısından çok önemli olduğu vurgulandı. Bir şehrin çağdaş olabilmesi için yollarının düzgün olması gerektiğini dile getiren Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “ilçemizin kalitesini arttırmaya devam ediyoruz, Gülnar’ımıza yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip anında düzeltme yoluna gidiyoruz” dedi. Yolların insanoğlu için temel bir ihtiyaç olduğuna değinen Günel; Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi tarafından koordineli çalışmaları ile sıcak asfalt çalışmalarının devam edeceğini bildirdi. Yapılan çalışmalar neticesinde İlçemizde asfalt sorununun büyük ölçüde çözdük. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen, bu hizmetleri bizlere sunan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ediyorum’’dedi.