AKDENİZ MAHALLESİNDE SATHİ KAPLAMA ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDI

AKDENİZ MAHALLESİNDE SATHİ KAPLAMA ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDIMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin Koordineli yürüttüğü asfalt çalışmaları hızla devam ediyor.
Akdeniz Mahallesi Bağdemir Sokakta çalışmalarını tamamlayan Mersin Büyükşehir ve Gülnar Belediyesi ekipleri, yol genişletme serme ve sıkıştırma çalışmalarının ardından sathi kaplama asfalt dökerek yeni yolu hizmete sundu.
Çalışmalarda incelemelerde bulunan, yol çalışmalarına hiç ara vermeden devam ettiklerini kaydeden Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “Mersin Büyükşehir ve Gülnar Belediyesi olarak yol çalışmalarında çok büyük gayret sarf ediyoruz. Yoğun bir şekilde çalışarak, mücadelemizi Gülnar’da yol şikâyeti kalmayıncaya kadar sürdüreceğiz” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak Bütün mahallelerde asfalt çalışması yaptıklarını belirten Başkan Günel; Akdeniz mahallemizde sıcak asfalt ve sathi kaplama asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Sıcak asfalt çalışmalarımız şu anda Ayvalı Mahallemizde devam etmektedir. Halkımıza rahat ulaşım yapabilmeleri için ve tozdan çamurdan kurtarma çabamız ile bütün mahallelerimizde sıcak asfalt, sathi kaplama asfalt ve parke çalışmaları yapıyoruz. Kış ayı gelmeden sorunlu yollarımızda bakım çalışmalarına devam edeceğiz. Bu hizmetlerimiz halkımıza hayırlı olsun. Ayrıca bizlere bu hizmeti sunan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ediyorum’’dedi.