SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYORMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin koordineli yürüttüğü Gülnar İlçemizde yeniden başlayan sıcak asfalt çalışmaları son hızıyla devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından yapılan sıcak asfalt çalışmalarımız Akdeniz Mahallesi Kavaklı Dam Sokakta devam etmektedir. İlçe merkezinde yol yapım bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahallelerde yaptığı asfaltlama çalışmaları ile vatandaşlardan olumlu tepkiler alıyor.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın Mersin halkına verdiği ‘Asfaltsız yol kalmayacak’ sözünün gereğini yerine getirmek için çalışan ekipler, Gülnar İlçemizde ihtiyaç olan bütün Mahalle yollarını asfaltlıyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’ Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak Gülnar’ın her köşesine asfalt hizmeti götürmeye çalışıyoruz. Kış şartları etkisini tam göstermeden plan dahilindeki tüm yolları asfaltlayacaklarını belirten Günel, "Mersin Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırılan Yeni Otogar çevresindeki sıcak asfalt çalışmalarımız tamamlanmasının ardından şimdi de Akdeniz Mahallemizde sıcak asfalt çalışmalarımıza başladık. Sıcak asfalt çalışmalarımızın yanı sıra sathi kaplama asfalt çalışmalarımız da son hızıyla devam etmektedir.
Yolların bir an evvel tamamlanması için tüm ekiplerimiz plan ve program çerçevesinde, özverili bir şekilde çalışıyor. Biz hizmetlerimizi, hep birlikte el ele, gönül gönüle vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verme gayreti içerisinde gerçekleştiriyoruz. İyi niyetle yola çıktık, işimize besmeleyle başladık. Gülnarlılar, istediği hizmeti en iyi şekilde alacak.
Bu hizmetleri bizlere sunan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz ve ekibine teşekkür ediyorum’’dedi.