YENİ OTOGAR ÇEVRESİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDI

YENİ OTOGAR ÇEVRESİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDIMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin koordineli yürüttüğü Gülnar İlçemizde yeniden başlayan sıcak asfalt çalışmaları son hızıyla devam ediyor.
Başlangıç olarak, Mersin Büyükşehir Belediyemiz tarafından İlçemize kazandırılan Yeni Otogar çevresinde başlayan sıcak asfalt çalışmalarımız tamamlanmıştır.
Aciliyet durumuna göre verilen sıcak asfalt hizmeti Akdeniz Mahallemizde devam edecektir.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’ Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak Gülnar’ın her köşesine asfalt hizmeti götürmeye çalışıyoruz. Mahalle bağlantı yollarımıza yaptığımız sathi kaplama asfaltların yanı sıra şimdide sıcak asfalt hizmeti vermeye başladık. Kış şartları etkisini tam göstermeden plan dahilindeki tüm yolları asfaltlayacaklarını belirten Günel, "Mersin Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırılan Yeni Otogar çevresindeki sıcak asfalt çalışmalarımız tamamlandı. Sıcak asfalt çalışmalarımız aciliyet durumuna göre mahallelerimizde devam edecektir. Yeni Otogarımızın çevre düzenlemesi de bitti, inşallah en kısa zamanda yeni otogarımızı hizmete sunacağız. Vatandaşımız bu hizmetleri sonuna kadar hak ediyor, hayırlı uğurlu olsun. Bu hizmetleri bizlere sunan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz ve ekibine teşekkür ediyorum’’dedi.