GÜLNAR’DA YENİDEN SICAK ASFALT HİZMETİ

GÜLNAR’DA YENİDEN SICAK ASFALT HİZMETİMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin koordineli yürüttüğü Gülnar İlçemizin değişim çalışmaları doğrultusunda bugün itibariyle sıcak asfalt çalışmalarımız yeniden başladı.
Gülnar İlçemizin merkez ve bazı mahallelerinde yapılan sıcak asfalt çalışmalarının ardından şimdi de sıcak asfalt yapılamayan mahallelerimize bu hizmeti götürüyoruz. Aciliyet durumuna göre verilen sıcak asfalt hizmeti Mersin Büyükşehir Belediyemiz tarafından Gülnar İlçemize kazandırılan Yeni Otogar çevresinde başlamıştır.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada’’ Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Verdiğimiz hizmet sözünden daha fazlasını yapacağız. İlçemizde sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürülebilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz." dedi. Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak Gülnar’ın her köşesine asfalt hizmeti götürmeye çalıştıklarını aktaran Günel, ekiplerin İlçemizin 100. Yılında merkezde yaptığı sıcak asfalt çalışmalarından sonra şimdi de sıcak asfalt yapılamayan mahallelerimizde çalışmaların yapılacağını belirtti. Kış şartları etkisini tam göstermeden plan dahilindeki tüm yolları asfaltlayacaklarını belirten Günel, "Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalktık. Bütün mahallelerimizi sıcak asfaltla tanıştıracağız. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Gülnar sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere  asfalt hizmetini götüreceğiz. Vatandaşımız bu hizmetleri sonuna kadar hak ediyor, hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca bizlere her konuda destek veren kendisini hizmete adamış olan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz ‘ a teşekkür ediyorum ‘’dedi.