GÜLNAR BELEDİYESİ ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ GİYİM GIDA YARDIMLAŞMA BANKASI KUSKAN ŞUBESİ AÇILDI

GÜLNAR BELEDİYESİ ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ GİYİM GIDA YARDIMLAŞMA BANKASI KUSKAN ŞUBESİ AÇILDI Gülnar Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezinde hizmet veren "Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankası" ile yüzlerce kişiye yardım eli uzatılıyor.
Yardımlaşma Bankamızla yeni hizmetimiz ile belirlenen mahallelere şubelerimizi açarak uzaktaki vatandaşlarımızın bizlere daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. İlk olarak Kuskan Mahallemize açtığımız şubemiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Konu hakkında açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Gülnar Belediyesi çatısı altında hizmet veren giyim gıda yardımlaşma bankamız
her ay onlarca kişiye yardım eli uzattıklarını belirtirken, bu tür sosyal hizmetleri aralıksız sürdüreceklerini söyleyerek konuşmasını şöyle sürdürdü: " Gülnar'lı hemşehrilerimizin çok hayırsever olduğunu, sosyal konulara önem verdiğini görüyorum. Geçmişimize, kültürümüze, medeniyetimize bağlı bir ülke olarak, sadece ekonomik kalkınma, sadece refah seviyesinin yükseltilmesi değil, toplum için yapılan işlere de önem veriyoruz. "Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda ve Yardımlaşma Bankası yardım merkeziyle sosyal yardımlaşmayı güçlendirici, alan el ile veren elin birbirini görmediği, her şeyin kayıt altında tutulduğu bir sistem oluşturduk. Açtığımız yardım merkezinde hiçbir siyasi amaç gütmeden, ayrım yapmadan yardıma muhtaç herkese yardım ediyoruz. Dünyanın çağdaş değerlerine uyup çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sosyal harcamalarımız giderek artıyor. Daha çok yardım yapabilmemiz için belirlenen mahallelerimize şubelerimizi açıyoruz. İlk olarak da Kuskan Mahallemizde Şubemiz hizmete girmiştir. Bizlere bu konuda yardımcı olan bütün hayırseverlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.