GÜLNAR BELEDİYESİ YOL GENİŞLETME VE SIKIŞTIRMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

GÜLNAR BELEDİYESİ YOL GENİŞLETME VE SIKIŞTIRMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORGülnar Belediyesi yol çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Akdeniz Mahallesi Bağdemir Sokakta çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, yol genişletme, serme ve sıkıştırma çalışmaları yaparak yolları asfalt dökülebilecek aşamaya getiriyor. Çalışmalardan sonra mahallelere asfalt hizmetini sunuyor. Yol çalışmalarına hiç ara vermeden devam ettiklerini kaydeden Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “Belediye olarak yol çalışmalarında çok büyük gayret sarf ediyoruz. Yoğun bir şekilde çalışarak, mücadelemizi Gülnar’da yol şikâyeti kalmayıncaya kadar sürdüreceğiz” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak Bütün mahallelerde asfalt çalışması yaptıklarını belirten Başkan Günel;  ilçemizin tüm sorunlarını, eksiklerini gideriyoruz. Dün olduğu gibi bugün de, yarın da en iyi hizmeti vatandaşımıza armağan edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Önemli olan halkımızın mutluluğu ve refahıdır’’dedi.
Yol açma, genişletme ve asfaltlama çalışmalarının bütün hızıyla sürdüğünü bildiren Belediye Fen İşleri yetkilileri, kış ayı gelmeden sorunlu yollarımızda bakım çalışmalarına devam edeceklerini bildirdiler.