Akdeniz Mahallemizde Parke Çalışmalarımız Hızla Devam Ediyor

Akdeniz Mahallemizde Parke Çalışmalarımız Hızla Devam EdiyorGülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Günel,’’ Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Akdeniz Mahallesi Halil Cin Caddesinde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız hızla devam ediyor’’.
Başkan Günel;’’ Merkez ve kırsal ayırımı yapılmadan sürdürülen kilitli beton parke taşı döşeme işleminde hedeflerinin parkesiz ve asfaltsız yol bırakmamak olduğunu söyledi. Parke çalışmalarımızla kentimize modern bir görüntü kazandıracağız hem de vatandaşlarımızı toz ve çamurdan kurtarmış olacağız. Bu hedef doğrultusunda çalışmaların daha da hızlanacağını ifade etti. Akdeniz Mahallemizde şu anda döşeme işlemleri hızlı bir şekilde devam ediyor. Burada halkımızın memnuniyetinin ifade etmesi bizleri mutlu ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bu yıl içerisinde neredeyse bütün mahallelerimizde asfalt çalışmalarımız gerçekleştirdik. Gülnar Belediyesi olarak gelen istekler üzerine parke çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdiden halkımıza hayırlı uğurlu olsun diyoruz" dedi.
Mahalle sakinleri Mahallelerinde sürdürülen çalışmalardan dolayı "Başkan Günel ve ekibine teşekkür ettiler.