Eser Çıkmazı Sokakta Parke Çalışmalarımız Tamamlandı

Eser Çıkmazı Sokakta Parke Çalışmalarımız Tamamlandıİlçemiz sınırlarındaki yollara kilit parke taşı döşemesine hızla devam edilirken yapılan çalışmalar ile hem modern bir kimlik kazanıyoruz hem de ve Gülnar’ımızın estetik dokusunu korumaya da önem veriyoruz.
Kilit parke çalışmalarımız Ayvalı Mahallesi Eser Çıkmazı Sokak’ta tamamlanmış olup mahalle sakinlerimiz yeni yollarına kavuştular.
Kış mevsiminin yaklaşmasıyla Belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar ile İlçemizi güzelleştirme atağına başlanırken, bu bağlamda cadde ve sokaklara kilit parke taşı döşeme işi tüm hızıyla devam ediyor.
Parke Çalışmasında incelemelerde bulunan Başkanımız Ahmet Günel; ‘belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ara vermeden devam ettiğini belirtti. Ayrıca tüm mahalleler de kilitli parke taşı döşeme çalışması yapılacaktır. Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyemiz olarak da mahallelerde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bu konuda bizden desteğini esirgemeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ediyorum’’dedi.
Başkan Günel; yapılan çalışmaların tam anlamıyla bitmesinden sonra ilçemizin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, “Bunun içinde ellimizde gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Bu yüzden çalışmaların aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.