Gülnar Belediyesi Araç Filosuna Yeni Greyder Ekledi

Gülnar Belediyesi Araç Filosuna Yeni Greyder EklediGülnar Belediyesi, Gülnar halkına en iyi hizmeti vermek için araç filosuna yeni aracını ekledi.
Gülnar Belediyesinin araç parkına yeni bir iş makinesi daha alındı. Yol yapım ve karla mücadele için greyder satın alındı. Böylelikle belediyenin greyder eksiği tamamlandı.
Belediyenin her kuruşunu Gülnar halkına hizmet olarak geri verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Ahmet Günel, Gülnar halkına en iyi hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
İlçemize uzun yıllar hizmet verecek olan yeni iş makinemiz yapacağımız çalışmalarda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle mahalle yollarımızda yaşanan sıkıntıları çözmek için greyderimizle hizmet vereceğiz. Kış ayının yaklaşması nedeniylede karla mücadelede bize büyük kolaylık sağlayacak.
Gülnar’ın en ücra köşesine ve şehir merkezine aynı hizmeti götürdüklerini vurgulayan Başkan Günel, ayrım gayrım yapmadan Gülnarlılara kaliteli hizmeti sunduklarını yeni alınan greyderin kente hayırlı olmasını diledi. Bütün araçlarımızla ve personellerimizle hizmete devam edeceğiz’’dedi.
Greyderimiz hemen şarampol temizliğiyle hizmet vermeye başlamıştır.