ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi tarafından koordineli yürütülen asfalt çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin Bereket Mahallesi ve civarındaki yollarda ortaklaşa yürüttüğü asfalt çalışmaları tamamlandı.

Göktürk Mahallesi 2 Km, Kutlubey- Bereket mahallesi arası 5 km , Ardıçpınarı yolu 7 km 2. Kat  sathi kaplama asfalt yapılarak yeni yollar hizmete sunuldu.

Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer çalışmalarda incelemelerde bulundular.
Bölge sakinleri bu çalışmadan memnun kaldıklarını ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada,“Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz göreve geldiğinden itibaren, ilçemizdeki sıkıntıların çözümüne büyük destek verdi vermeye de devam ediyor. Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a verdiği bu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesinin asfalt sezonunu kapatmadığını belirten Başkan Günel, çalışmaların devam edeceğini bildirdi.