Akova Camisine Çevre Düzenlemesi Yapıldı

Akova Camisine Çevre Düzenlemesi YapıldıMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin Akova Mahalle Camisinde birlikte yürüttüğü cami çevre düzenlemeleri tamamlandı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından Akova Mahalle Camisine parke ve bordür taşı döşendi. Ekipler ayrıca cami bahçesinin çevre düzenlemesini de yaptılar.
Cami imam hatibinden ve cemaatinden gelen talep üzerine parke çalışması başlattıklarını belirten Başkanımız Ahmet Günel ;"Hedefimiz Belediyemizin imkanları dahilinde tüm yollarımızda asfalt ve parke çalışmalarını tamamlamak. Camilerimizden ve okullarımızdan gelen istek doğrultusunda da hizmet üretmeye gayret gösteriyoruz. Akova Mahalle Camisinde ibadetlerini yapan cemaatimiz, ekiplerimizin gayreti sayesinde toz ve çamurdan kurtulmuş oldu. Mersin Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz bu çalışma diğer camilerimizde de devam edecektir. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a ve ekibine teşekkür ederim’’dedi.
Akova Mahalle sakinleri Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a, Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel ve tüm emeği geçenlere camilerinde yürüttükleri hizmet dolayısıyla teşekkür ettiler.