KUSKAN MAHALLESİNDE VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI

KUSKAN MAHALLESİNDE VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDIVatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine ulaşmak suretiyle vatandaşın istek, öneri ve şikayetlerini alıp değerlendirmek amacıyla her ay farklı bir mahallemizde Gülnar Kaymakamlığımız ve Gülnar Belediyemiz Başkanlığında düzenlenen Halk Toplantısı, Muhtarlar Toplantısı ve Güvenlik Toplantısının 5. si Kuskan Mahallesinde İlçe Kaymakamımız Ekrem GÜNGÖR ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel Başkanlığında gerçekleşti. Toplantı İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör,  Belediye Başkanımız Ahmet GÜNEL, Siyasi Parti İlçe Başkanları Daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımlarıyla gerçekleşti.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel toplantıda yaptığı konuşmada;’’ Mahalle muhtarlarımızla beraber istişare içerisinde mahallelerimizde yapılacak çalışmaların tespitlerini yapıyoruz. Mersin Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bütün mahallelerimizde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Gülnar Belediyesi olarak parke çalışmalarımız son hızla devam ediyor. Hizmetlerimizi en iyi şekilde halkımıza sunuyoruz. Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Ayrıca bizlerden desteğini esirgemeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin  Kocamaz’a teşekkür ediyorum’’dedi.
İlçe Halkımızın istek, öneri ve şikayetlerinin dinlendiği toplantıda ayrıca Muhtarlarla Gülnar merkez ve mahalleleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı ve yapılabilecek hizmetler hakkında konular ele alındı. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız tarafından sorunların çözümü için ilgili daire amirlerine gerekli talimatlar verildi.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel, toplantıda vatandaşlarımızdan gelen istekleri ve şikayet olan yerleri aciliyet durumunu ele alarak Belediye Fen İşleri Müdürlüğü personelleri ile birlikte yerinde inceledi.