Asfalt Çalışmalarımız Son Hızla Devam Ediyor

Asfalt Çalışmalarımız Son Hızla Devam EdiyorMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü asfalt çalışmalarımız son hızla devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi işbirliğiyle Çukurasma Mahallemize serme sıkıştırma çalışmalarımızın ardından, asfalt döküm çalışmalarımız başlamıştır.
Çukurasma Mahallemizde yol genişletme çalışmalarının yapılmasının ardından asfalt çalışmalarımız ile birlikte mahallemiz daha geniş ve asfaltlı yoluna kavuşacak.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;"Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. Aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra ilçe genelinde kilitli parke, bordür yapım çalışmaları da devam ediyor. Mahallelerde yaptığımız asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyoruz.”dedi.
Yapılan çalışmaların Gülnar’a daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandıracağız. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapmaktayız. Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız. Amacımız 2017 yılı içerisinde özellikle ara sokaklarda tahribata uğrayan yolların tamamına yakınını asfalt ve parke ile buluşturmak. Asfalt çalışmamız ile birlikte eş zamanlı olarak farklı noktalarda parke döşeme çalışmalarımızda devam etmektedir. Şu an itibari ile Çukurasma mahallesinin asfalt çalışması devam etmekte ve en kısa zamanda mahalle sakinleri yeni yollarına kavuşacaklar. Hizmetlerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ederim ” dedi.