Üreticiye Ürün Satış Tezgâhı Dağıtımı Yapıldı

Üreticiye Ürün Satış Tezgâhı Dağıtımı YapıldıMersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından üreticiyi desteklemek amacıyla ilçemizde üretici satış tezgahları dağıtımı projesi kapsamında 10 adet tezgah dağıtılmıştır. Dağıtım Büyükeceli Mahallemizde 3 adet, Köseçobanlı Mahallemizde 3 adet, Zeyne Mahallemizde 3 adet ve Hacıpınar Mahallemizde de 1 adet olmak üzere toplam 10 adettir, proje kapsamında desteklemeler devam edecektir.
Büyükşehir Belediyesi gerçekleştirdiği proje ile tarım ürünlerinin tarladan sofraya gelene kadarki pazarlama halkalarını en aza indirerek, üreticilerin üretime devam etmesini sağlamak, Tarım üretiminin sürdürülebilirliğini sağlamak adına önemli bir adımın daha atıldığı projede üreticinin ekonomisine katkı sağlanacak.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’ Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından üreticiyi desteklemek amacıyla ilçemizde şu anda 10 adet satış tezgahları dağıtımı yapılmıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak üreticilerimize desteklerimiz devam edecektir. Hizmetlerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ederim’’dedi.