YASSIBAĞ MAHALLEMİZ ASFALTLI YOLUNA KAVUŞTU

YASSIBAĞ MAHALLEMİZ ASFALTLI YOLUNA KAVUŞTUMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen asfalt çalışmaları son hızla devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi işbirliğiyle Yassıbağ ve Yassıbağ Soğukpınar yolları 6 km 1.kat sathi kaplama asfalt çalışmalarımız tamamlanmıştır. Çalışmaların devamında 4 km Yassıbağ- Gülnar arası 2. Kat sathi kaplama çalışması yapılacaktır. Ayrıca Yassıbağ mahalle mezarlık içindeki yol da asfaltlanmıştır.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer, Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca çalışmaları birlikte incelediler.
Yassıbağ Mahalle Muhtarımız Hilmi Harmanyeri yaptığı açıklamada;’’Tüm Yassıbağ mahalle sakinlerimiz olarak bu çalışmalardan dolayı çok memnunuz ve çalışmalardan dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a, Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e ve ekiplerine çok teşekkür ediyoruz’’dedi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’ Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Gülnar Belediyemiz ile ortaklaşa yürüttüğümüz asfalt çalışmalarımızla Gülnar da asfaltsız yol bırakmayacağız. Diğer mahallelerimizde olduğu gibi Yassıbağ mahallemizin yollarını da asfaltladık. Yassıbağ mahallemizin acil ihtiyacı olan Soğukpınar ve mezarlık içi yolunun da asfaltlanmasıyla da mahalle sakinlerimize asfaltlı yol hizmetimizi sunduk. Verdiğimiz sözleri yerine getirme gayreti içerisinde Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. Bu konuda desteklerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ederim''dedi.