Gülnar Belediyesinden Yol Genişletme Çalışması

Gülnar Belediyesinden Yol Genişletme ÇalışmasıGülnar Belediyesi Akçayayla-Yassıbağ mahalleleri arasında yol genişletme çalışmaları yapıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan çalışmalarla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “halkımızın rahat etmesi için belediye olarak ne gerekiyorsa onu yapıyoruz” dedi.
Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Akçayayla mahallesinde uzunca yıllardır kanayan bir yara haline gelen dar yolları genişletme çalışması başlattı. Akçayayla ve Yassıbağ mahallerini birbirine bağlayan yolun dar olması sebebi ile bu yolu kullanmaya mecbur olan çiftçiler ve mahalle sakinlerinin zorluklar yaşadığını belirten ekipler, belediyece yaptıkları çalışmaların neticesinde bu yolun genişleyerek daha rahat bir kullanım alanına kavuşulacağını kaydettiler.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’nerede olursa olsun hizmet ihtiyacı varsa belediye olarak her yere yetişmeye çalıştıklarını ve insanların mutluluğu için her yere hizmet götürmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Gülnar Belediyesi olarak ilkelerinin “nerede insan orada hizmet” olduğunu vurgulayan Günel, “Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak son derece önemli hizmetlere imza atıyoruz. Her yere yetişmeye gayret ediyoruz. Şu ana kadar hizmet tempomuz iyi durumda. Bundan sonra da aynı tempoda hizmet üretmeye, halkımızı rahatlatmaya devam edeceğiz” dedi.