GÜLNAR HİZMETE DOYUYOR

GÜLNAR HİZMETE DOYUYORMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen asfalt çalışmaları son hızla devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi işbirliğiyle Tozkovan Mahallesi- Sarıkavak Mahallesi arası 4  km 2. Kat sathi kaplama asfalt yapılıyor.
Çalışmaları, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, MHP Gülnar İlçe Başkanı Yüksel Çelik, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer birlikte incelediler.
‘’Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi Asfaltlanmayan Yol Bırakmıyor’’
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi mahallelerimizde gerçekleştirdiği yol bakım ve asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gülnar ilçemizde yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamda;’’ Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Gülnar Belediyemiz ile ortaklaşa yürüttüğümüz asfalt çalışmalarımızla Gülnar da asfaltsız yol bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın gidecekleri yerlere ulaşımlarını daha kolay sağlayacağız. Gülnar ilçemiz asfalt çalışmalarımız, yeni yapılan otogarımız, Ilısu projemiz ve yapılacak olan alt yapı çalışmalarımızla ve diğer hizmetlerimizle hizmete doyuyor. Verdiğimiz sözleri yerine getirme gayreti içerisinde olup Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak gece gündüz demeden Gülnar halkına en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu konuda desteklerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ederim''dedi.