Bütün Mahalle Yollarımız Asfalt Oluyor

Bütün Mahalle Yollarımız Asfalt Oluyor Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi sırt sırta verip çalışmalarına son hızla devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi işbirliğiyle Çukurasma Mahallemize asfalt çalışmalarımız öncesi yol genişletme, serme ve sıkıştırma çalışmalarımız devam ediyor.
Çukurasma Mahallemizde asfalt öncesi yol genişletme, malzeme serme ve sıkıştırma çalışmalarını yerinde inceleyen Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;
‘’Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz 2017 yılında asfaltsız yolumuz kalmayacak demişti. Şimdi İlçe Merkezimizde ve Mahallelerimizde çalışmalarımız devam etmektedir. Söz verdiğimiz gibi 2017 yılında asfaltsız yolumuz kalmayacak. Gülnar Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak Gülnar halkına en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Çukurasma Mahallemizde de asfalt çalışmalarımız öncesi serme ve sıkıştırma çalışmalarımızı başlattık en kısa zamanda mahalle sakinlerimiz yeni yollarına kavuşacaklar. Desteklerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin  Kocamaz’a teşekkür ederim’’ dedi.