Gülnar Belediyesinde Bayramlaşma

Gülnar Belediyesinde BayramlaşmaKurban Bayramı dolayısıyla Belediyemizde düzenlenen Bayramlaşma programı, bayramın 4. Gününde gerçekleşti.
MHP İlçe Başkanlığında gerçekleşen bayramlaşma programının ardından Gülnar Belediyemizde düzenlenen bayramlaşma programı MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Kürşat Türker Ercan, MHP Gülnar İlçe Başkanı Yüksel Çelik, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Şen ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;  Öncelikle hepinizin kurban bayramını ve geçmiş 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyorum. Dünyada birlik, beraberlik, kardeşlik olmasını diliyorum. Çünkü bayramlar birlik ve beraberliği perçinleyen günlerdir.Bu günlerin Türk ve İslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.Ayrıca mezbahalarıyla ve  mobil mezbahalarıyla kurban kesimlerinde halkımıza yardımcı olan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız  Burhanettin Kocamaz’a  ve ekibine teşekkür ediyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Hepinizin Mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun dedi’’.