Uluslararası Gülnar 2017 Bilim ve Kültür Etkinlikleri Eğlenceye Yer Veriyor

Uluslararası Gülnar 2017 Bilim ve Kültür Etkinlikleri Eğlenceye Yer VeriyorGülnar 15. Geleneksel Uluslararası Kültür Elma ve Badem Festivali kapsamında Gülnar Kültür Merkezinde yapılan Uluslararası Gülnar 2017 Bilim ve Kültür Etkinlikleri devam ediyor.
Prof. Dr. Ayşe Çalık Ross yönetiminde yapılan Uluslararası Gülnar 2017 Sempozyumu dün Tiyatro Mulanbu ekibinin doğaçlama oyunuyla vatandaşlar eğlenceli bir gece yaşadı.
Etkinliğe İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör, Belediye Başkanımız Ahmet Günel ve vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel konuşmasında;’’ Burada düzenlenen sempozyum ve Gülnar Hatun Çalıştayı ile hem Gülnar’ın tarihi ve Gülnar Hatun hakkında bilgiler ediniyoruz  hem de gösteriler ve konserlerle eğlenceli vakitler geçiriyoruz. Tiyatro ekibimize bu eğlenceli oyunlarından dolayı teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum’’dedi.
Bugün Uluslar arası Gülnar Hatun 2017 Çalıştayı’nın açılışı yapılarak 25 ülkeden gelen 40’a yakın bilim insanlarının sunumlarıyla program devam etti. Bugün saat 19:00’ da düzenlenecek olan yerel müzik ve halk sanatçıları konseriyle devam edecek programımıza tüm halkımız davetlidir.