KÖSEÇOBANLI VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI

KÖSEÇOBANLI VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDIVatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine ulaşmak suretiyle vatandaşın istek, öneri ve şikayetlerini alıp değerlendirmek amacıyla her ay farklı bir mahallemizde Gülnar Kaymakamlığımız ve Gülnar Belediyemiz Başkanlığında düzenlenen Halk Toplantısı,Muhtarlar Toplantısı ve Güvenlik Toplantısı Köseçobanlı Mahallesinde İlçe Kaymakamımız Ekrem GÜNGÖR ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel Başkanlığında gerçekleşti. Toplantı İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör,  Belediye Başkanımız  Ahmet GÜNEL, Siyasi Parti İlçe Başkanları Daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımlarıyla gerçekleşti.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel toplantıda yaptığı konuşmada;’’ Mahalle muhtarlarımızla beraber istişare içerisinde mahallelerimizde yapılacak çalışmaların tespitlerini yapıyoruz. Bütün mahallelerimize eşit mesafede hizmet yapmaya çalışıyoruz. Mersin Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bütün mahallelerimizde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Gülnar Belediyesi olarak parke çalışmalarımız son hızla devam ediyor. Ayrıca Ilısu projesinin  yer teslimi yapıldı, en yakın zamanda kazma vurulacak. Bu proje ile ilçemizin en büyük sorunu olan su sıkıntısı ortadan kalkmış olacak. Ayrıca Ilısu’nun gelmesi ile tüm alt yapımız değişecek. Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Ayrıca bizlerden desteğini esirgemeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin  Kocamaz’a teşekkür ediyorum’’dedi.
İlçe Halkımızın istek, öneri ve şikayetlerinin dinlendiği toplantıda ayrıca Muhtarlarla Gülnar merkez ve mahalleleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı ve yapılabilecek hizmetler hakkında konular ele alındı. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız tarafından sorunların çözümü için ilgili daire amirlerine gerekli talimatlar verildi. Toplantı Prof Dr Ayşe ÇALIK ROSS hocamızın "ULUSLARASI GÜLNAR 2017 BİLİM VE KÜLTÜR ETKİNLİKLERİ" sunumu ve davetiyle, kurum amirlerinin sunumlarıyla devam etti.
İlçemizde yapılacak etkinlikler bağlamında TRT ÇUKUROVA RADYOSU na canlı bağlanılarak festival ve sempozyum hakkında tanıtım yapıldı.