Gülnar Belediyesinden Pazar Yerinde Stant…

Gülnar Belediyesinden Pazar Yerinde Stant…Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatları doğrultusunda Basın, Yayın ve Halkla ilişkiler olarak pazaryerine stant açarak halkımızla yakından ilgilenip vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini not aldık. Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Gülnar Belediyemiz tarafından yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirdik.
Cuma pazarında esnaf ziyaretinden sonra standımızı ziyaret eden Başkanımız Ahmet Günel;’’Vatandaşlarımızla daha yakından ilgilenebilmek için onların şikayetlerini, isteklerini not alıp çözüm yolu bulmak için böyle bir çalışma başlattık. Vatandaşlarımız da bu çalışmamızdan dolayı memnun. Bu çalışmamız her Cuma Pazar yerimizde devam edecek’’dedi.
Gülnar Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler tarafından yapılan yazılı açıklamada; Gülnar Belediyesi Basın  Yayın ve Halkla İlişkiler olarak pazaryerinde açtığımız stant ile  halkımızla yakından ilgilendik. vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerinin notunu aldık.
Gülnar Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler olarak her hafta Cuma günü Pazaryerinde standımız açılacaktır. Haftanın diğer günlerinde Belediyemiz de ve İlçemize bağlı Mahallelerde vatandaşlarla buluşma programlarını gerçekleştireceğiz.