Asfalt Çalışmalarımız Devam Ediyor

Asfalt Çalışmalarımız Devam EdiyorMersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı,Gülnar Belediyesi birlikteliğiyle, yaz aylarının gelmesi ile birlikte hızlandırdığı asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Gülnar’ın çeşitli noktalarında çalışmalarını sürdüren ekipler, hem ilçe merkezinde hem de köy statüsünden mahalle statüsüne geçen bölgelerde yoğun bir çalışma yürütüyor.
Asfalt çalışmalarıyla vatandaşlardan olumlu yorumlar alan Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi, Gülnar İlçesi Sıradamlar, Cevizli, Üçoluk arası 4 km 2.kat asfalt, Hasanabağ Caddesi- Üçoluk mahallesi arası 5 km 2. Kat asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
Ayrıca Arıkuyusu- Örtülü arası 6 km 1. Kat asfalt çalışmaları öncesi serme sıkıştırma çalışmaları devam etmekte ve İshaklar Taşoluk arası asfalt çalışması yapılacağından dolayı malzeme çekimlerimiz devam etmektedir.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer, Gülnar Belediye Meclis Üyesi Abdullah Kocadağ, Hasanabağ- Üçoluk arası asfalt çalışmalarını yerinde incelediler.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’ Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak verdiğimiz sözleri gücümüzün yettiğince yerine getiriyoruz. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’ın talimatları doğrultusunda ekiplerimizce yollarımız asfaltlanıyor. Verdiğimiz sözleri yerine getirme gayreti içerisinde olup Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak gece gündüz demeden Gülnar halkına en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu konuda desteklerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ederim''dedi.
Günel;100 yıllık İlçeyiz Kocamaz Başkanımız sayesinde 3 yılda aldığımız hizmeti 100 yılda almadık.
Günel,Ilısu Suyunun ihalesi tamamlandı.Yakında kazma vurulacak.
Otogar Çalışmamız hızla devam ediyor,inşallah bu ay içerisinde açılışı gerçekleşecektir.
7,5 Dönümlük araziye Gençlik merkezi yapılacak.
Yaşlılar Yurdu palnımız devam etmektedir.
Toplu Konut çalışmalarımız tamamlanmış olup TOKİ’ye gönderilmiştir.
Gülnar’ımızın Tapusu yoktu. Tapusunu aldık.İmarını gerçekleştirdik.Çevre düzeni yaparak Gülnar yeni bir İlçe oldu.
Günel,Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımızla el ele vererek Halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.