Başkan Günel, Gezende Mahallesinde Devam Eden Parke Çalışmalarını İnceledi

Başkan Günel, Gezende Mahallesinde Devam Eden Parke Çalışmalarını İncelediBelediye Başkanımız Ahmet Günel ve MHP İlçe Başkanımız Nebi Ulupınar, Gezende Mahalle Muhtarımız Hüseyin Oluğ ile birlikte, Gülnar Belediyesi parke ekibi tarafından Gezende Mahallesi’ne yapımı devam eden yol genişletme, kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Ayrıca, Belediye Başkanımız Ahmet Günel ve MHP İlçe Başkanımız Nebi Ulupınar Gezende ve Konur Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle sohbet edip istek ve şikayetlerini dinlediler.
Başkanımız Ahmet Günel, “Belediyemiz tarafından Gezende Mahallesi’nde başlatılan yol genişletme, kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Yapılan çalışmalarla dar ve bozuk yol daha geniş ve estetik bir görünüme kavuşmuş olacak. İlçemizin her köşesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. İlçemizi en iyi duruma getirebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz ve çalışacağız. Ayrıca  her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelip onların istek ve şikayetlerini alıp elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz’’dedi.