GÜLNAR’A YÜRÜYÜŞ YOLU YAPILDI

GÜLNAR’A YÜRÜYÜŞ YOLU YAPILDIGülnar Belediyesi, Gülnar Kent Konseyi ve Gülnar Orman İşletme Müdürlüğümüzün birlikteliğiyle  Gülnar Çamlığına doğayla iç içe bir alanda yürüyüş yolu yapıldı.
Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “Belediye olarak bizler ilçemizin geldiği noktayı farklı bir boyuta taşımak istiyoruz. Bu kapsamda Çamlık bölgesinde mükemmel bir ortamda yürüyüş yolu çalışması başlattık.
Gülnar Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelere dokunarak farklı yaşam alanları yaratmaya devam ediyor. Göreve geldiği ilk günden itibaren Gülnar’a  yakışır dev projelere imza atan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, halkın kullanımı için yürüyüş yolu projesini gerçekleştirdi.  Gülnar Çamlık sınırları içinde yer alan bölgede doğayla içe içe durumunda yürüyüş yolu yapıldı. Bu alanda incelemelerde bulunan Başkan Günel,  Çalışmaların sonunda, halkımız temiz havada, daha güvenli ortamda  sporlarını yapabilecek .Ayrıca yürüyüş yolu  çalışmalarımız sürecek  halkımıza spor alanı kazandırmak amacıyla çalışmalarımız sürecek’’dedi.
“AMAÇ HALKIN SPOR YAPMASINI SAĞLAMAK”
“Bizler belediyecilik anlamında İlçemizin geldiği noktayı farklı bir boyuta taşımak istiyoruz. Bu anlamda doğayla iç içe olan Gülnar Çamlık alanında mükemmel bir ortamda bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın nispi olarak rahatlatılması anlamında yürüyüş yolu yaptık. Buradaki çalışmalarımızdaki amacımız hem bu bölgedeki vatandaşlarımızın hem de çevre mahallelerden gelen vatandaşlarımızın gerçekten doğayla iç içe daha sağlıklı yaşam tarzına ulaşmalarını sağlamak ve spor yapmaya teşvik etmek” dedi.
İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Çömez, İlçe Emniyet Amiri Nihat Kılınç, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer, Orman İşletme Müdürü Hasan Aslan, İlçe Müftüsü Bilal Kadı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut, Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca,  İlçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Tevfik Bağdemir, yürüyüş yolunda yürüyüş yaparak alanı  birlikte incelediler.