Bağca’dan Veda Yemeği

Bağca’dan Veda YemeğiGülnar Orman İşletme Müdürü Hasan Aslan’ın Silifke Orman İşletme Müdürü olarak tayini çıkması nedeniyle Gülnar Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca Yörük Sofrasında veda yemeği verdi. Veda yemeğine;İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör,Belediye Başkanımız Ahmet Günel,Siyasi Parti Temsilcileri,Kent Konseyi Üyeleri,Daire ve Kurum Müdürleri katıldı.
Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca yaptığı konuşmada;Gülnar İlçemizde bir çok hizmetlere imza atan vatandaşlarla iç içe olan Orman İşletme Müdürümüz Hasan Aslan’a veda yemeği düzenledik.İnşallah görev yaptığı her yerde başarılara imza atar.Gülnar İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim dedi.
Hasan Aslan;Gülnar İlçemizde görev yapmaktan dolayı mutluyum.Burası benim ikinci evim.Gülnar halkı bizleri sevdi.Bizlerde Gülnar halkına en güzel hizmeti vermek için buradayız.Silifke Orman İşletme Müdürlüğüne tayinim çıktı.Kapım her zaman sizlere açık.Ben hakkımı helal ediyorum sizlerde  hakkınızı helal edin dedi.
İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör,Belediye Başkanımız Ahmet Günel,Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca, Orman İşletme Müdürü Hasan Aslan’a  teşekkür plaketi verdiler.