“Her Fırsatta Vatandaşlarımızla Birlikteyiz”

“Her Fırsatta Vatandaşlarımızla Birlikteyiz”Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatları doğrultusunda mahalle ziyaretlerimize başladık. Bütün mahallelerde halkımızın istek ve şikayetlerini dinlemek için bugün itibariyle yola çıktık.
Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler olarak bugün Zeyne mahalle sakinlerini dinledik. Şikayetler ve istekler alınarak şikayet bölgeleri yerinde incelendi.
Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “Her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelip, onların dertlerini ve taleplerini dinlemeye devam ediyoruz” dedi.
İlçe  merkezi başta olmak üzere, özellikle kırsal mahallelerde hasta, yaşlı ve engelli vatandaşları sık sık ziyaret ederek, onların gönüllerini fetheden Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel yapmış olduğu belediye hizmetleriyle de büyük bir ilgi ve beğeni topluyor.
Başkan Günel, tüm vatandaşları ilgiyle karşılarken, sorunlarına çözüm üretmeye, imkânlar ölçüsünde taleplerini yerine getirmeye ve yapılması gereken hizmetleri anında yapmaya gayret gösteriyor. Mahallelerde yaptığı ziyaretlerde esnaflarla ve vatandaşlarla her fırsatta sohbet eden, onların sıkıntılarını dinleyen Başkan Günel, “Haftanın her günü halkımızla beraberiz.  Her fırsatta onların yanına gidiyor, bizlere ulaşamayan ve gelemeyen vatandaşlarımızı bulup biz onların ayaklarına kadar gidiyor ve hizmet götürüyoruz. Cenazelerde acıları paylaşıyor, düğün ve nişanlarda mutluluklarına ortak oluyoruz. Muhtarlarımızla her zaman bir araya geliyoruz. Esnaf ve hasta ziyaretlerimizi yapıyoruz.
Gülnar Belediyesi olarak önceliğimiz Gülnar’ımızın ve insanlarımızın birlik ve beraberliğidir. Bu birlik ve beraberlik ile büyük bir aileyiz” dedi.