Belediyemiz, Orman İşletme Müdürlüğü Bahçesine Parke Döşüyor

Belediyemiz, Orman İşletme Müdürlüğü Bahçesine Parke DöşüyorGülnar Belediyemizin parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Cadde ve sokaklarda parke çalışmalarını yürüten ekiplerimiz ilçemiz  Orman İşletme Müdürlüğünün bahçesine kilit parke taşı döşüyor.
Başkanımız Ahmet Günel’in talimatıyla Gülnar Belediyesine bağlı ekipler tarafından, yeni yapılan Orman İşletme Müdürlüğünün Sosyal Tesisi etrafına parke ve bordür taşı döşeniyor. Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada; "Hedefimiz belediyemizin imkanları dahilinde tüm yollarımızda asfalt ve parke çalışmalarını tamamlamak. Kurumlarımızdan da gelen istek doğrultusunda da hizmet üretmeye gayret gösteriyoruz. İlçemiz Orman İşletme Müdürlüğümüzün bahçesi ekiplerimizin gayreti sayesinde toz ve çamurdan kurtulmuş olacak’’dedi.
Ayrıca Belediye Başkanımız Ahmet Günel ; ayrım gözetmeksizin tüm mahallelere hizmet götürdüklerini söyledi. İhtiyacını belediyeye bildiren camilere, okullara ve diğer kurumlarımıza da  bahçe düzenlemesi, parke işleri ve diğer çalışmaların yapıldığını bildirdi.