Gülnar’da Şehit Kabirleri Ziyaret Edildi

Gülnar’da Şehit Kabirleri Ziyaret Edildi15 Temmuz etkinlikleri kapsamında Gülnar Tavşantepe mezarlığında Şehit Halil Tömbe mezarı başında dualarla anıldı.
Şehidimizin Kabrini , İlçe Kaymakamı Ekrem Güngör, Cumhuriyet Savcısı Sercan Kocabey, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Jandarma Komutanı Özkan Çömez, MHP Gülnar İlçe Başkanı Nebi Ulupınar, AKP Gülnar İlçe Başkanı Fatih Çamlık, İlçe Müftüsü Bilal Kadı ve vatandaşlar ziyaret ederek dualar ettiler.İlçe Müftüsü Bilal Kadı Şehit Halil Tömbe mezarlığında Kuran-ı Kerim  okuyup dualar etti.
İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel Şehit Halil Tömbe’nin annesine çiçek ve hediyeler verdi.
Program Merkez Camisinde öğlen Namazı öncesi Kuran-ı Kerim okunması, ilahiler ve dualar ile devam etti. Mevlit programı çıkışında Gülnar Belediyesi personelleri  Cami Cemaatine ikramlarda bulundu.
Mevlit Programının ardından İlçe Jandarma ekibimiz ile birlikte,  Ardıçpınarı Mahallesi ve Şeyh Ömer Mahallesinde, Şehidimiz Ömer Gül ve Şehidimiz M.Ali Kalay’ın kabirleri ziyaret edilerek dualar okundu.
Şehit yakınlarına İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel adına çiçek ve hediyeler verildi.