YÖRÜK SOFRASINDA KİREMİTTE ALABALIK LEZZETİ

YÖRÜK SOFRASINDA KİREMİTTE ALABALIK LEZZETİGülnar Belediyesine ait Seltaş Şirketinin işletmesini yürüttüğü Mesire Alanı Yörük Sofrasında alabalık havuzu yapılarak balık yetiştirilip  taze alabalık lezzeti  ile  halkımızın hizmetine sunuldu. Halkın 7/24 hizmetinde olan Yörük Sofrasında vatandaşlarımız oksijenin bol olduğu temiz havada kapalı ve açık alanda hem kahvaltı hem de et türü yemek çeşitleri ile hizmet veren yörük sofrasında artık  halkımız taze alabalık lezzetine kavuştu.
Kiremitte alabalık lezzetini  tadan vatandaşlarımız  bu hizmetten çok memnun kaldıklarını söyleyerek Yörük Sofrası hizmetini  sağlayan Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada; İlçemiz halkına hizmet için 2015 yılında açmış olduğumuz Yörük Sofrası Kahvaltı Salonuna alabalık havuzu yaparak taze alabalık pişirimi ile  halkımıza farklı lezzetler ile hizmet veriyoruz. Yörük Sofrası mesire alanımız insanların ailesi ile rahat ve huzurlu bir ortamda yöre halkının kültürünü tanıtıcı bir salon oldu.Halkımızdan aldığımız memnuniyet üzerine bizde halkımıza daha çok hizmet vermeyi amaçlayarak halkımızı kiremitte alabalık lezzetiyle buluşturuyoruz.

Belediye Başkanımız Ahmet Günel; Yörük sofrasında, Hafta içi her gün yemek menüsü çıkmakta olup , yanı sıra lahmacun, etli ekmek,börek çeşitleri,pide,lavaş,pişirim, pirzola, kavurma, kuşbaşı ,alabalık ve kahvaltı menüsüyle hizmetinizde diye  ekledi.