III. TOUR OF MERSİN Uluslararası Bisiklet Yarışı Hazırlıkları Başladı

III. TOUR OF MERSİN Uluslararası Bisiklet Yarışı Hazırlıkları BaşladıIII. TOUR OF MERSİN Uluslararası Bisiklet Yarışı Hazırlıkları Başladı
21 Nisan 2017 Cuma günü Aydıncık’tan start verilecek olan III. TOUR OF MERSİN Uluslararası Bisiklet Yarışı Gülnar  İlçesinden geçiş yapacak.
11 ülkeden 100’e yakın sporcunun katılacağı yarış 4 gün boyunca Mersin ve İlçelerinde start verecek.
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Mersin Uluslararası Bisiklet Turu ‘Tour Of Mersin’ için Gülnar’da parkur oluşturulacak. Bu tarihi organizasyona Gülnar halkı izleyerek şahitlik edecek
Yarış hakkında bilgilendirilmek üzere Gülnar Belediyesinde toplantı düzenlendi.
Toplantıda; Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa YÜZER, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Organizasyon Sorumlusu Suat ÖZDAL, Bisiklet Yürütme ve İcra Kurulu Üyesi Ahmet Salih ÖZENİR tarafından toplantıdaki katılımcılar  yarış hakkında bilgilendirildi.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel bu tarihi organizasyon için toplantıya katılan Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Organizasyon Sorumlusu Suat ÖZDAL, Bisiklet Yürütme ve İcra Kurulu Üyesi Ahmet Salih ÖZENİR’e yörük yağlığı hediye etti.