BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ12 Mart’ta aşırı yağış ve oluşan sel afeti sonrası mahallelerde oluşan zararlar hakkında muhtarlarla toplantı düzenlenerek , bilgi alışverişinde bulunuldu.  Toplantının açılışında konuşan  Belediye Başkanınımız Ahmet Günel; “Değerli muhtarlarım öncelikle toplantımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Toplantımızın amacı; bildiğiniz gibi 12 Mart’taki aşırı yağış sonrası oluşan sel afetinden dolayı oluşan yaraları sarmak için burada sizlerle birlikteyiz. Sizlerle birlikte gerekli tesbitleri yaparak inşallah en kısa sürede yaralarımızı hep birlikte saracağız” dedi. 2016 faaliyet raporu hakkında da bilgi veren Başkan Günel; gelecek toplantıda bütün muhtarlarımıza 2016 yılı faaliyet raporumuzu sizlerle paylaşacağız dedi.
Toplantıya katılan bütün muhtarlar tek tek sıkıntılarını dile getiriken Başkan Ahmet Günel; . hepinizin sorunlarını arkadaşlarımız not aldı. İnşallah aciliyet durumuna göre ne gerekiyorsa yapılacak dedi.
5O YILLIK PROJE HAYATA GEÇİYOR
Gülnar’ın kurtuluşu olarak gördüğümüz Ilısu projesinin kredisinin de onaylandığını belirten Başkan Günel; İnşallah en kısa sürede ihaleye çıkacak  dedi.
Toplantıya Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, MHP Gülnar İlçe Başkanı Nebi Ulupınar,  Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer, MESKİ Gülnar Şube Müdürü Mustafa Benli ve mahalle muhtarları katıldı.