Gülnar Belediyesinden Kadınlar Gününe Özel Eğlence Programı

Gülnar Belediyesinden Kadınlar Gününe Özel  Eğlence ProgramıGülnar Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinlikleri kapsamında belediye düğün salonunda eğlence programı düzenledi. Etkinlikte konuşan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun diyerek başladığı konuşmasında; “Öncelikle bütün kadınlarımıza sağlık ve mutluluklar diliyorum. Türk kadını cesurdur. Türk kadınının dünyada eşi ve benzeri yoktur. Kadınlarımız için yılda bir kez kutlama yetmez. Her gün sizlerin gününü kutlasak dahi az gelir. Sizleri düşünerek bugün bir eğlence programı düzenledik. Salonumuzu doldurduğunuz için teşekkür ediyorum. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.
Programda konuşan MHP Gülnar Kadın Kolları Başkanı Zeynep Şen; “Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, üreten, eğiten, yetiştiren ve özverinin timsali olan başta Şehit ve Gazi eşleri olmak üzere Dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum” dedi.
Başkan Şen ayrıca; programın düzenlenmesinde emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz ve Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel olmak üzere, İlçe Başkanımız Nebi Ulupınar, Belediye Meclis Üyelerimize ve Gülnar Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Lütfi Kayhan’a teşekkür ediyorum dedi.
Programa katılan bayanlar Köseoğlu Orkestra Ali Köseoğlu ve Belediyemiz Ziraat Mühendisi Ufuk İçalan’ın sazı eşliğinde söyledikleri bir birinden güzel türküler ve oyun havalarıyla doyasıya eğlendiler.
Programda; MHP Gülnar Kadın Kolları Başkanı Zeynep Şen tarafından eğlence programına katılan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hüriye Özer ve CHP Kadın Kollarını temsilen Naciye Kından’a çiçek takdim edildi.
Salonu tamamen dolduran bayanlar kendi aralarında ses yarışması ve sandalye kapma yarışması düzenlendi. Sesine güvenen bayanlar söyledikleri birbirinden güzel parçalarla katılımcılara güzel bir gece yaşattılar.
Günün anısına emekçi kadınları temsilen Ziraat Odası Başkanı H. Emiş Işık, Şehit annesi Şerife Tönbe, Milli Eğitim Personeli Betül Akça, Nihal Köseoğlu ve Çukurasma Mahallesinden Şehriban Elmas’a plaket takdim edildi.
Programa katılan bayanlara 1000 adet karanfil, 500 adet canlı menekşe ve 500 taç hediye edildi.